initium - instalacje wentylacyjne
ikona
O nas

Initium Sp. z.o.o

Firma Initium powstała w 2014r., skupiając się na wykonywaniu sieci i instalacji sanitarnych. Od czasu powstania, do chwili obecnej, nasza firma mieści się w łódzkiej dzielnicy Bałuty. W pierwszym roku istnienia zajmowaliśmy się jedynie wykonywaniem wewnętrznych instalacji wentylacyjnych i centralnego ogrzewania. W kolejnych latach poprzez doświadczenie zdobywane z każdą realizacją, nasze brygady montażowe zajmowały się kompleksowym wykonywaniem instalacji wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego, centralnego ogrzewania oraz instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.

W wyniku rozwoju i rozbudowy, które następują ciągle i sukcesywnie aż do dnia dzisiejszego, zaczęliśmy również wykonywać prace związane z budową i/lub modernizacją zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, jak i również wykonywaniem instalacji przeciwpożarowych dla zabezpieczenia przeciwpożarowego biernego budynków. Posiadamy w tym zakresie doświadczony zespół fachowców oraz pełne zaplecze technologiczne.

Własne biuro projektowe

Dysponując własnym biurem projektowym wykonujemy realizacji w formie ”projektu i buduj” w zakresie sieci i instalacji sanitarnych co bezpośrednio zapewnia naszej firmie kontrolę nad inwestycją od fazy projektu po fazę wykończeniową dzięki czemu prace świadczone przez naszą firmę wykonywane są na najwyższym poziomie.

Ponad 100 realizacji

W przeszło zaledwie na dzień dzisiejszy 6-cio letniej obecności w branży budowlano/instalacyjnej wykonaliśmy dziesiątki realizacji, zyskując przy tym np. takich partnerów jak sieci handlowe ALDI, LIDL, NETTO.